נזקי חשיפה למסכים בגיל הרך

כמו שנאמר בכתבה, יש תקופה קריטית לקבלת הגירויים שיעזרו להתפתחות היכולות הכחולות במלואן. אם אתם מאפשרים לילדים בעיקר את האדומים, הם יגיעו לשוק העבודה עם חסך משמעותי ובלי היכולת להשלים אותו.

חשיפה למסכים בגיל הרך יוצרת התמכרות ושורה שלמה של נזקים למוח ולהתנהגות של ילדים. את זה אנחנו יודעים כבר הרבה זמן, והאייטם הזה בחדשות 12 אולי עזר קצת להעלות את הבעיה למודעות. אבל זה לא נגמר שם. הילדים שניזוקים עכשיו מחשיפה למסכים יצטרכו יום אחד להשיג לעצמם עבודה טובה בשוק העבודה. לפי כל המומחים, העבודות הטובות תדרושנה יכולת מפותחת בשורת כישורים שהם ייחודיים לאדם, בלי קשר למשרה כזו או אחרת. את רשימת הנזקים שאתם רואים למעלה באדום, לקחתי מהאייטם בחדשות 12. זו רשימה חלקית בהחלט. את רשימת הכישורים הנדרשים בשוק העבודה העתידי תוכלו למצוא באינספור מקומות, אני רק ריכזתי.

מה שלא הראו בחדשות 12 זה את ניסוי ההמשך: אם יחליפו לילדים פריטים בולטים בחדר בזמן שהם מרוכזים במסך, הם ישימו לב? ומה אם יחליפו להם אחים או אחיות או הורים? התשובה היא לא, הם לא ישימו לב. ראו כאן.

זה לא סתם שהרבה הורים בסיליקון ואלי מגדלים את הילדים שלהם רחוק מהטכנולוגיה. הם יודעים בדיוק מה יש בתוך האפליקציות שהם מספקים לילדים של אחרים. העובדה הזו אמורה להדליק נורה אדומה ומהבהבת בראש לכל הורה.