עדכון אחרון: 24 יוני, 2018.

בבקשה קראו בתשומת לב לפני השימוש באתר https://www.interpersonalarts.com המתופעל על ידי לימור שיפוני וחברת מספרי סיפורים בע"מ.

הגישה לאתר ושימוש בו, מותנית בקבלת תנאים אלה. תנאים אלה חלים על כל המבקרים, המשתמשים ואחרים אשר ניגשים לאתר או משתמשים בו.

על ידי כניסה לאתר או שימוש בו, אתם מסכימים לציית לתנאים אלה. אם אינכם מסכימים עם כל חלק של התנאים, אינכם יכולים לגשת לאתר.

תוכן

אתר האינטרנט שלי מאפשר לכם לפרסם, לקשר, לאחסן, לשתף ולבצע בכל דרך אחרת מידע מסוים, טקסט, גרפיקה, סרטונים או חומר אחר ("תוכן"). אינכם רשאים להעתיק את התוכן לצורך פרסומו מחדש בשמכם.

קישורים לאתרים אחרים

האתר עשוי להכיל קישורים לאתרים או שירותים של צד שלישי שאינם בבעלותי או בשליטתי.

אין לי כל שליטה על התוכן, מדיניות הפרטיות או הפרקטיקות של אתרים או שירותים של צד שלישי. כמו כן, אתם מאשרים ומסכימים כי לא אהיה אחראית, במישרין או בעקיפין, לכל נזק או הפסד שנגרם או ייגרם או ייגרם לכאורה בגין שימוש או הסתמכות על תוכן, סחורות או שירותים כאלה הזמינים או באמצעות כל אתרי אינטרנט או שירותים כאלה.

שינויים

אני שומרת את הזכות, לפי שיקול דעתי הבלעדי, לשנות או להחליף תנאים אלה בכל עת. אם עדכון הוא מהותי, אנסה להודיע לפחות 30 יום לפני כניסתו לתוקף של כל תנאי חדש. שינוי מהותי ייקבע על פי שיקול דעתי הבלעדי.

צרו קשר

לשאלות בעניין תנאי השימוש, בבקשה צרו קשר.