מופעים, הרצאות וסדנאות

יכולת הפרזנטציה של הגב' שיפוני היא גורפת: היא מרצה מרתקת ובעלת כריזמה, אין איש בקהל הנעלם מעיניה וכל מאזין מקבל מענה ברמה ובאופן שידברו אל ראשו ואל ליבו. היא שוזרת את הרצאותיה בסיפורים רבים המסייעים בהמחשת התוכן התיאורטי ומניעים את המאזין לפעולה. ניתן לומר כי האזנה להרצאה של הגב' שיפוני מהווה כבר תהליך מסוים של שינוי.

איציק ברנר (ז"ל), מנהל מוזיאון ראשון לציון ויו"ר איגוד המוזיאונים בישראל

שיתוף פעולה בין שני צוותים הוא חיוני להצלחת המרכז. הצלחת ליצור תחושת היכרות ואווירה מסקרנת. הם היו סקרנים לשמוע מידע נוסף, סיפורים וחוויות. הם יצאו עם תחושת שליחות והבנה מעמיקה של העיקרון המנחה של המרכז.

ליאת אלון, מנהלת שיווק רב-ערוצי, טקדה ישראל

נהניתי מקריאת דו"ח המסע לאוסטרליה המהווה הוכחה נוספת למקצוענות, רצינות, תבונה ומסירות למשימה. אכן, תחושתי מקריאת הדו"ח, שנסיעתך הייתה עבורך גם חוויית שליחות, ושהישראליות לא היתה רק לנטל אלא גם מקור לגאווה. אשמח לשתף פעולה גם בעתיד.

רפי גמזו, מנהל המחלקה לאמנויות וספרות, קשתו"ם, משרד החוץ

מספרת סיפורים

יוצרת תכניות מקוריות ומבצעת יצירות בולטות מהספרות האורלית, אגדות, סיפורי עם, מיתוסים ואפוסים. נודעת בזכות היכולת ליצור קשר בלתי אמצעי עם עולם הסיפור והמאזינים, ולהרכיב מופעי סיפור וירטואוזיים ומאתגרים. מופיעה בארץ ובחו"ל, בעברית ובאנגלית.

סנגורית של אמנות הסיפור פנים אל פנים

חדורה ברצון לשמר את חופש הדמיון והמחשבה, לבטא רעיונות, לחלום יחד, ללכת בדרך ששואפת לשמר את האנושיות. פועלת להחזיר לידי האנשים את מיומנות הסיפור, לעורר בהם את הרצון לספר סיפורים ולא לפחד לספר.

קול ברור במגרש הגלובלי של מספרי הסיפורים, מעורבת בפרויקטים פשוטים ומורכבים בתחום הסיפור והתיעוד, כמו למצוא את הדרך לספר סיפורים ש'אסור לספר', לעזור להביא לעולם סיפורים מושתקים עבור מיזמים דוגמת 'סיפור על הדרך' ו'זכרון בסלון'. שותפה לפיתוח מיזם 'נהר החיים – מביוגרפיה אישית לביוגרפיה חברתית' ומפתחת כלי סיפור עבור שלל מטרות וקהלים.

מנהלת אמנותית

לימור היא היזמית מאחורי אירועים בהשתתפות מספרי סיפורים, ביניהם אירועי יום מספרי הסיפורים הבינלאומי 'שכנים' במדיטק חולון, ו'מזל וגורל' בבית אריאלה תל אביב. אוצרת תכניות ומופעים, כנסים ופרויקטים בתחום התרבות.

מורה, מנחה, מלווה

מלמדת ומנחה מספרי סיפורים בכל הרמות, ומובילה עבודה ניסיונית בתחום אמנות הסיפור כדוגמת חדר עבודה ומעבדה לחקר סוגיות באמנות הסיפור, ובית מדרש למספרי סיפורים בעמק חפר. לימדה בבית הספר למספרי סיפורים בטבעון, בבית אריאלה, במדיטק חולון ובשלל קורסים וסדנאות במסגרות מגוונות.

מלמדת גם ספרניות וספרנים, מחנכות ומחנכים, מדריכי טיולים, מדריכים במוזיאונים וגלריות, מרצים באוניברסיטאות, וכל מי שיש להם עניין מקצועי באמנות הסיפור, גם אם אינם מספרי סיפורים.

מבינה היטב מה צריכים אנשים בכל מני רמות מיומנות, בין אם הם עושים צעדים ראשונים או עומדים מול סוגיה מקצועית מורכבת ומאתגרת.

מרצה

עובדת עם לקוחות ארגוניים על תרבות ואסטרטגיה, מרצה ומנחה סדנאות בתחום אמנות הסיפור ויישומיה, מחברת הספר 'סיפורים שעושים את העבודה' ומביאה לבמה הארגונית ניסיון וידע שנצברו לאורך למעלה מ 6000 מפגשים עם קהל. מצטיינת ביכולת לספק הסברים ברורים, הדגמות, התנסות ומשימות פרקטיות ליישום מיידי.