עדכון אחרון: 24 יוני, 2018.

מדיניות הפרטיות שלהלן נוגעת לשירותים המוצעים בבלוג ש'לימור.

איסוף מידע

מידע שאתם מספקים לי

אני אוספת מידע שאתם מספקים לי כשאתם מתקשרים אתי דרך טופס יצירת קשר, כשאתם מגיבים או נרשמים לרשימת התפוצה שלי. סוגי המידע שאני אוספת כוללים את שמכם, כתובת המייל שלכם, וכל מידע אחר שאתם בוחרים לספק.

שימוש במידע

אני עשויה להשתמש במידע כדלקמן:

  • לשפר ולשמר את איכות התוכן באתר שלי
  • לאמת את זהותכם כדי למנוע הונאה
  • לשלוח אליכם הודעות טכניות, עדכונים, התראות בטיחות, והודעות מנהלתיות
  • להגיב לתגובות, לשאלות ובקשות שלכם
  • לתקשר אתכם אודות מוצרים, שירותים, הצעות, קידומים ואירועים המוצעים דרך האתר הזה או על-ידי מקורות אחרים שאני סומכת עליהם, כמו גם לספק חדשות ומידע שאני חושבת שיעניינו אתכם.

גילוי מידע

אני עשויה לגלות מידע אודות קוראים עכשוויים וקוראים בעבר, כדלקמן:

  • כתגובה לדרישה לקבלת מידע, אם אדרש או אאמין שגילוי מידע נדרש על-פי חוק, רגולציה או תהליך משפטי.
  • עם נציגים רשמיים של מוסדות החוק או בעלי תפקיד אחרים כגון חוקרים וסוקרים, אם אאמין שיש עילה הנוגעת להונאה שיש לחקור אותה.
  • אם יגיע רגע בו אאמין שגולש מסוים מבצע באתר פעולות שאינן עולות בקנה אחד עם רוח הדברים המופיעים בתנאי שימוש של האתר, או כדי להגן על זכויות, רכוש וביטחון שלי ושל אחרים.
  • בהסכמת או בהכוונת גולש/ת, לרבות אם אודיע לכם שהמידע שתספקו ישותף באופן מסוים, ותספק מידע כזה מרצונכם ומתוך מודעות לאפשרות שיתוף מידע.

הבחירה שלכם

אמצעי שיתוף חברתי

באתר שלי קיימים אמצעים לשיתוף תכנים ברשתות חברתיות מוכרות, כדי שקוראים יוכלו לשתף תוכן. האמצעים הללו מוגשים לאתר באמצעות שרותי צד ג', שייתכן והם מגישים רוגלות (קוקיז) משל עצמם. השימוש באמצעים אלה מאפשר שיתוף מידע עם חברים וקוראים אחרים או עם הציבור הרחב, תלוי ההגדרות שאתם מציבים מול הגוף שמספק את אמצעי השיתוף. למידע אודות סיבות איסוף ועיבוד המידע על ידי צד ג' המספק אמצעי שיתוף לאתר הזה, קראו בבקשה את מדיניות הפרטיות של הישויות המספקות את שירות השיתוף https://simplesharebuttons.com/

אנליטיקס ושירותי פרסום שמספקים גופים אחרים

אני עשויה לאפשר לגופים אחרים לספק שירותי אנליטיקס ולהציג פרסומות בשמי לרוחב האינטרנט. גופים אלה עשויים להשתמש ברוגלות, משואות רשת וטכנולוגיות אחרות כדי לאסוף מידע אודות השימוש שלכם באתר, כולל כתובת מחשב, דפדפן, דפים נצפים, זמן לביקור, קישורים מוקלקים ומידע אודות המרות. מידע זה עשוי לשמש אותי או אחרים לניתוח ומעקב מידע, אבחון מידת האהדה לסוגות תוכן מסוימות, הגשת פרסום מותאם והבנה טובה יותר של צרכי הגולשים באתר. למידע נוסף אודות פרסום מונע עניין, או כדי ללמוד כיצד תוכלו לבטל את אפשרות השימוש במידע שלכם כדי להגיש פרסום מונע עניין, בקרו בבקשה ב www.aboutads.info/choices

אבטחה

אני נוקטת אמצעים סבירים לעזור להגן על המידע שלכם מאובדן, גניבה, שימוש לא ראוי, גישה לא מוסמכת, הסגרת מידע, שיבוש והרס.

צרו קשר

אם יש לכם שאלות אודות מדיניות הפרטיות של האתר, בבקשה צרו קשר.