לימור שיפוני, מנכ"ל סטוריטלינג קומפני, מספרת סיפורים, מנצחת תזמורת, ניהול אמנותי, מנהיגות.

לימור שיפוני

לימור שיפוני, מנכ"ל סטוריטלינג קומפני The Storytelling Company Inc מתמחה במיפוי ותכנון תרבותי, פיצוח שפה, סיפור ומותג, חדשנות יצירתית וגיוס משאבים. בוגרת שני המחזורים של אקדמיית הקיץ לתעשיות תרבותיות ויצירתיות, כלכלה ופיתוח מקומי של ה OECD.

מעניין אותי להחזיר לליבת סדר היום את ההדדיות והאנושיות; לעזור ליצור תרבויות בהן מעריכים בני אדם כשלמים, יצירתיים, חדשניים, מעורבים ובעלי תושייה; להקל על הקושי לתפקד בסביבה טכנולוגית שכרגע מהונדסת לנצל את חולשות בני-האדם; לחזק את הכישורים שעוזרים לשים לב; ולעזור לצעירים להתכונן טוב יותר לעתיד – שכבר נמצא כאן – לטובת צמיחה בריאה, הגשמה ויציבות כלכלית.

מספרת סיפורים, מנצחת תזמורת, מרצה ופאנליסטית בכנסים בינלאומיים, בין השאר באירוע היוקרתי 'הועידה לענייני העולם'. מחברת הספר 'סיפורים שעושים את העבודה'. חוקרת ומפתחת ידע ייחודי בתחום אמנות הסיפור (Storytelling).

יוצרת הפרקטיקום ™StoryTriads להתמודדות עם אתגרי מנהיגות וחדשנות באמצעות יישום תפיסות וכלים מתחום אמנות הסיפור.

חברה ברשתות בינלאומית של אנשי מקצוע העוסקים ביישום עבודה מבוססת סיפור (Story Work). מנטורית ב InnoNegev ובחממת יזמות חברתית 'חופים' חוף הכרמל, חברה ב'כאן' קולגיום האמנים החדש בהובלת דויד זונדלביץ'.

עובדת עם מנהלים, הנהלות ויזמים במגוון רחב של תעשיות ותחומים, בכל המגזרים. מקדישה זמן ניכר לניתוח התמונה הגדולה, הפקת תחזיות וקווים מנחים להתקדמות בעולם ההופך פחות ופחות צפוי. מדריכה ומכשירה אנשי מקצוע בתחומי ההדרכה, התוכן והשיווק.

מפתחת האתר 'ילדי לאונרדו' לניהול-עצמי וצמיחה עבור מרובי-כשרונות ועתירי-עיסוקים שאין להם כוונה להתמקד בקריירה אחת. מאמנת אישית CPCP בוגרת בית הספר הבינלאומי לאימון ICA באוסטרליה.

הכוונה למתלבטים

אם אתם מחפשים מספרת סיפורים זה די פשוט: צרו קשר, ספרו לי קצת אודות האירוע שלכם – תאריך, הקשר, קהל, תקציב. אני כבר אדע לומר לכם אם אני מתאימה ומה אני יכולה להציע, או אם אני מפנה אתכם למספרי סיפורים אחרים.

אם אתם מחפשים משהו למרחב הארגוני או העסקי, זה פחות פשוט. בעיקר כי יש הרבה דברים שאני יכולה להציע בתחומים כמו: אסטרטגיה, תרבות, סטוריטלינג, מיתוג, שיווק טקטי, תוכן, הדרכה, פרזנטציה, חוויית משתמש, תחקיר ומיפוי – הרשימה נמשכת.

ההמלצה שלי היא: אל תספרו לי מה הפתרון שאתם מחפשים לקנות. במקום, ספרו לי מה הבעיה שאתם שואפים לפתור. או מה הצורך עליו אתם מחפשים מענה. רבים יוצרים אתי קשר סביב המילה 'סטוריטלינג' כי היא אופנתית. יכול להיות שהפתרון נמצא תחת כותרת אחרת. בכל מקרה – אני מציעה פתרונות, לא כותרות.

מה אני לא עוזרת לעשות? לבלף, להונות, ובאופן כללי – לנצל חולשות של אנשים.