גדלתי בעולם המוסיקה ואמנויות הבמה, ויש מאחורי למעלה מ 6000 מופעים, הרצאות, הדרכות ופאנלים עם קהל בארץ ובעולם. במקביל למופעים שלי על הבמה ועם קהילות, אני חדורה להחזיר לידי האנשים את מיומנות הסיפור, לעורר בהם את הרצון לספר סיפורים ולא לפחד לספר. כי כשהאנשים מספרים סיפורים, הם מדברים שפה אנושית, מובנת לכל אדם, שפה של הדדיות, שפה שמאתגרת את הדמיון, מכלילה ומעצימה מגוון נקודות מבט.

אני עובדת עם לקוחות על תרבות ואסטרטגיה, על פרויקטים פשוטים ומורכבים – כמו למשל למצוא את הדרך לספר סיפורים ש'אסור לספר'. יש לי קול ברור במגרש הגלובלי של מספרי הסיפורים, בעיקר באותו חלק שחוקר ומנסח את התופעה הקרויה סיפור סיפורים. במקביל אני מורה כל השנים – ומבינה מה צריכים אנשים בכל מני רמות מיומנות, גם אלה שעושים צעדים ראשונים.

המנוע מאחורי העבודה שלי הוא הרצון לשמר את חופש הדמיון והמחשבה, לעזור לאנשים למצוא את הדרך האישית שלהם לבטא רעיונות, לחלום יחד, לראות כיוון משותף ולהשיג את האימפקט המיטבי, תוך ידיעה שהם הולכים על דרך ששואפת לשמר את האנושיות.

ב 2006 הוצאתי לאור את הספר 'סיפורים שעושים את העבודה', וב2007 הקמתי את The Storytelling Company.

כמרצה בכנס או ביום העיון שלכם, אני אספק למשתתפים הסברים ברורים, הדגמות, התנסות, ומשימות פרקטיות שהם יכולים ליישם  מיידית בחיים האישיים והמקצועיים שלהם.

יכולת הפרזנטציה של הגב' שיפוני היא גורפת: היא מרצה מרתקת ובעלת כריזמה, אין איש בקהל הנעלם מעיניה וכל מאזין מקבל מענה ברמה ובאופן שידברו אל ראשו ואל ליבו. היא שוזרת את הרצאותיה בסיפורים רבים המסייעים בהמחשת התוכן התיאורטי ומניעים את המאזין לפעולה. ניתן לומר כי האזנה להרצאה של הגב' שיפוני מהווה כבר תהליך מסוים של שינוי.

איציק ברנר (ז"ל), מנהל מוזיאון ראשון לציון ויו"ר איגוד המוזיאונים בישראל

שיתוף פעולה בין שני צוותים הוא חיוני להצלחת המרכז. הצלחת ליצור תחושת היכרות ואווירה מסקרנת. הם היו סקרנים לשמוע מידע נוסף, סיפורים וחוויות. הם יצאו עם תחושת שליחות והבנה מעמיקה של העיקרון המנחה של המרכז.

ליאת אלון, מנהלת שיווק רב-ערוצי, טקדה ישראל

נהניתי מקריאת דו"ח המסע לאוסטרליה המהווה הוכחה נוספת למקצוענות, רצינות, תבונה ומסירות למשימה. אכן, תחושתי מקריאת הדו"ח, שנסיעתך הייתה עבורך גם חוויית שליחות, ושהישראליות לא היתה רק לנטל אלא גם מקור לגאווה. אשמח לשתף פעולה גם בעתיד.

רפי גמזו, מנהל המחלקה לאמנויות וספרות, קשתו"ם, משרד החוץ