מספרת סיפורים | לימור שיפוני מופעי סיפור למבוגרים

 

'מה צריכות נשים' – אם אתם במשימת חיפוש מספרת סיפורים, תוכן למפגש מעגל נשים, הרצאות מעניינות לנשים ומשהו שיכול להתאים גם לגברים, 'מה צריכות נשים' היא תכנית סיפורים שכדאי לשקול. בעיקר אם רצוי לכם אירוע נעים, מכבד, משמעותי ומעניין. גם שחרור וצחוק, שמחה ופתיחות באים בחשבון.

התכנית מתאימה לקהל מבוגרים מעורב מגילאי 35 ומעלה, ולנשים בכל גיל והרכב. סלון, ספריה, אולם, חיק הטבע – כמעט כל מקום שקט מתאים.

רוב הסיפורים ב'מה צריכות נשים' נוגעים בעניינים האלה – בחירה, לדעת מי אני בתוך כל זה, מה החלומות שלי, לשמוע את מה שאני יודעת בפנים, מה יש לי שהוא באמת שלי, מה קשה לי, ללא קשר, על חשבון או בהשוואה לאף אישה או איש אחרים.

רפרטואר הסיפורים מגוון מאוד. אני מספרת סיפורי עמים, אגדות, סיפורים מהספרות העתיקה שבעל-פה, וכל מני אנקדוטות אישיות שלי ושל אחרות שסיפרו לי. מה אני בוחרת לספר תלוי בקהל ובטבע האירוע.

משך התכנית 70 עד 90 דקות.

כדי לתאם מופע, שלחו לי מייל, רצוי עם מספר טלפון.
עוד אפשרות היא להשאיר הודעה ב 077-4398019 ואחזור אליכם.

התכנית 'מה צריכות נשים' נוצרה כשהבנתי שאני רוצה ליצור מרחב לסיפור סיפורים אודות נשים וכל מה שנכנס תחת הכותרת 'נקבי'. (feminine). בעיניי, הנקבי נמצא תחת מתקפה אכזרית כבר הרבה שנים. הגיע הזמן שהמתקפה הזו תסתיים. חבל שהיא התחילה – את זה אני לא יכולה לשנות. אני יכולה לעזור לקרב את סופה. לא בכוח, לא מתוך רצון לנקום במישהו או משהו – כי זה לא יעזור. הבחירה שלי היא להשיב אל המעגל סיפורים שיעזרו להבין 'מה צריכות נשים'. זו שאלה גדולה. הסיפורים הם דרך לחשוב עליה בעזרת המון שאלות קטנות. שאלות שסקרניות להבין מה צריך לקרות ומה אפשר לעשות, כדי שכל אשה תוכל להיות כל מה שהיא יכולה.

הרעיונות לבחירת הסיפורים הגיעו מתגובות של נשים לשאלה ששאלתי – מה צריכות נשים? קיבלתי תשובות בבלוג שלי באנגלית, בבלוג הזה בעברית, על פוסטר שתליתי באיזה אירוע ומכל מני נשים ששאלתי בדרך. אני ממשיכה לשאול וצוברת את התשובות לטובת סיפורים.

סביב שולחן היין סיפורים | לימור שיפוני | מספרת סיפורים'סביב שולחן היין' היא תכנית המתגלגלת בשמחה ממקום למקום ומשתנה עם רוח הזמן, הקהל והמצב. בין סיפור על ארוחת גבינות לסיפור על מסיבת יין בג'קוזי, בין פרלמנט השרדונה של בנימינה לסיפורי זימה מימי הביניים, בין נוסח מוזר לקידוש, לסיפורים ששמעתי וראיתי מאחורי הבר ובדרך.

אני מספרת סיפורים בסגנון מינימליסטי; לפעמים משעשעת, לפעמים שנונה, ממש לא בכוונה. בעיקר מכבדת את הקהל.

לימור שיפוני, מספרת סיפורים.
לפרטים והזמנות office@interpersonalarts.com