דף שער לעולם מופלא שעוסק יותר בשאלות ופחות בתשובות, יותר בלמידה ופחות בשינון, יותר באמת ופחות בעובדות. כל פרק בדף יוביל אתכם למאמרים שכתבתי בתשובה לשאלות שכיחות כמו: מה זה סטוריטלינג, איך מספרים סיפור, מהו סיפור, איך מוצאים סיפורים מתאימים לכל מני מטרות ועוד שאלות שאספתי במהלך יותר מ 25 שנות התעמקות באמנות.

תמצאו גם מידע על סטוריטלינג בעסקים וארגונים, סיפורי מקרה ודוגמאות. כדאי לדעת שבניגוד לכל הבאזז, כשמדובר בסטוריטלינג רצוי לנקוט הרבה זהירות כי סטוריטלינג יכול גם להרוס עסקים.

בתחתית הדף תמצאו גם הפניות לסדנת סטוריטלינג ופרזנטציה לארגונים, ושרות מיוחד ליזמים ומנכ"לים שצריכים לחדד את הסיפורים שלהם כדי להוביל לשלב הבא.

מחפשים עוד מידע אודות סטוריטלינג ומספרי הסיפורים? בחזרה לדף הבית

 יש הרבה מאוד יישומים לאמנות הסיפור. הם נחלקים לארבע קטגוריות ראשיות: ניהול תהליכי שינוי ובעיקר כל מה שנוגע למנהיגות וניהול צוותים, ניהול ידע וזיכרון ארגוני כולל למידה מתמדת ושיתוף ידע, תרבות ארגונית ובעיקר מה שנוגע למיפוי תרבות קיימת ומציאת הדרך האופטימלית להטמעת תרבות שונה, שיווק פנים וחוץ וניהול מותג. אם אתם מחפשים שירותים עסקיים לחברות, תוכלו לראות את רשימת האפשרויות באתר סטוריטלינג קומפני בע"מ.